Mimoškolské aktivity

Mimoškolská činnosť žiakov

Rok čo rok kladieme veľký dôraz na to, aby sa naši žiaci a študenti mohli primerane svojim záujmom a schopnostiam zapojiť do činnosti aj mimo školy.

OLYMPIÁDY

Olympiády patria medzi vyššie formy záujmovej činnosti. Sú to najosvedčenejšie formy práce, ktoré rozvíjajú talent našej mládeže na matematiku, fyziku, zemepis, dejepis a mnohé iné predmety.

JAZYKOVÉ OLYMPIÁDY

Naši žiaci sa pravidelne zúčastňujú aj jazykových olympiád z angličtiny a ruštiny, kde dosahujú výborné výsledky.

KULTÚRNO-SPOLOČENSKÉ AKCIE

V tejto činnosti má škola dlhoročnú tradíciu. Nielen žiaci základnej školy, ale aj študenti nášho gymnázia sa pravidelne zapájajú do rôznych programov a scénok prezentovaných priamo v škole. Najväčšie úspechy však škola dosahuje v prednese poézie a prózy.