Vybavenie školy

Vybavenie

Škola sa nachádza v príjemnom prostredí neďaleko centra mesta, je vybavená modernými vyučovacími pomôckami v špecializovaných učebiach biológie, chémie a fyziky. Pre moderné vzdelávanie a premenu tradičnej školy na modernú využívame 2 učebne informatiky a 2 učebne vybavené tabletami a softvérom pre prírodovedné predmety. Pre rýchle preskúšanie učiva zavádzame skúšanie hlasovacím zariadením s okamžitým vyhodnotením správnych odpovedí. Okrem toho nechýbajú ani špeciálne kabinety pre výučbu hudobnej výchovy a cudzích jazykov. Všetky učebne sú vybavené notebookmi a dátovými projektormi a v 12 učebniach máme interaktívne tabule. Celý komplex školy je pripojený na WiFi - ktoré slúži pedagógom aj žiakom školy. Samozrejmosťou je aj telocvičňa a posilňovńa, ktorá ponúka spolu s rozsiahlym školským areálom široké športové využitie. Celkový komfort školy dopĺňa školská jedáleň, ktorá zabezpečuje stravovanie pre celú školu. Pre úplnú nformovanosť rodičov a prospechu, dochádzke a aktivitách školy sme zaviedli elektronickú žiacku knižku a  elektronickú triednu knihu, ktoré podávajú online informácie o žiakoch školy. Svojou vybavenosťou a dostupnosťou Vám ponúkame nadštandardne príjemné, takmer rodinné prostredie pre vzdelávanie Vašich detí.