Stravovanie

Oznam pre stravníkov

Od 1.10.2022 je zmena pozri tu:

• Stravovacie služby zabezpečuje:

Súkromná  školská jedáleň,17. novembra 3723/13, Prešov

Ul. 17. novembra č. 13, 080 01  Prešov

IČO:  53390920

Telefónne číslo: 0911 315 498

Email: sukromnasj@gmail.com

Číslo účtu školskej jedálne :  1666156006/1111

Účet vedený v UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.

Možnosti úhrady stravného:

Do správy pre prijímateľa uveďte meno a priezvisko žiaka.

Vypísaním a odovzdaním Zápisného lístka pozri tu: Zapisny_listok_-obedy.docx , ste prihlásení na odber stravy. Po odovzdaní Zápisného lístka Vám prídu následne cez aplikáciu EduPage údaje pre zrealizovanie platby /variabilný symbol a číslo účtu/.

Jedálny lístok je uverejnený týždeň vopred s možnosťou výberu zo štyroch jedál. Zmeny, ako odhlásenie sa zo stravy alebo zmenu výberu jedla z č. 1 na jedlo č. 2, alebo č. 3 môžete uskutočniť najneskôr do 12.00 hod. predchádzajúceho dňa. V systéme je prednastavené k odberu menu č. 1. Každú zmenu pri prihlasovaní a odhlasovaní si stravník vykonáva sám cez mobilnú aplikáciu EduPage svojej školy.

Na odber stravy slúžia čipy alebo ISIC karty , priložením k čítaciemu zariadeniu pri výdajnom okienku v jedálni. Prosíme žiakov, aby čipy alebo ISIC karty nosili so sebou .

Všetky informácie ohľadom stravovania  Vám poskytne p. Buzogaňová na tel. čísle 0911 315 498, alebo nás kontaktujte emailom na sukromnasj@gmail.com.

• trvalý príkaz

• prevodný príkaz

• priamy vklad v banke na účet Súkromnej školskej jedálne, 17. novembra 3723/13, Prešov,

• internetbanking.